„Tento projekt je spolufinancován Krá lovéhradeckým krajem“
„Tento projekt je spolufinancován Krá lovéhradeckým krajem“
Mamutí relaxační prostor.
Mamutí relaxační prostor.
Mamuti z Lipovky podporují ORION
Mamuti z Lipovky podporují ORION
Náš Mamut
Náš Mamut
odkaz na naši sekci MTBO
odkaz na naši sekci MTBO
naše matka "zastřešitelka"
naše matka "zastřešitelka"
 • 24.6.2019 - Přihláškový  systém eviduje 37 týmů a 59 přihlášených. Další týmy se mohou přihlašovat na můj email. Aktualizace budu postupně dopisovat do startovní listiny, kterou zítra zveřejním.
 • Mapy jsou již v tisku.
 • Platby prosím zasílejte na náš účet dle pokynů z registračního emailu.
 
 • 22.6.2019 - MAMUT 2019 BUDE! Všude spousta třešní, jahod a borůvek. K tomu tekoucí voda z pramenů a studánek. Krásné vyhlídky z hřebenů podhúří Orlických hor a v údolích chládek od stínu statných buků a k tomu šum protékajících bystřin. Není třeba váhat jestli těch 6 hodin bude stát za to. V pondělí večer zadám množství map do tisku. Tentokrát to bude bez slepování 2 A3 map, bude 1 plachta. Kontroly budou na mapě. Na 99% budou kleště a lampion na kontrolách + fábor.
 
 • 16.6.2019 - Počty přihlášených týmů za poslední týden dramaticky narostly. Stále doufáme, že se vás přihlásí alespoň dalších 10 týmů, které nám dají definitivu v uspořádání letošního ročníku Mamuta. Zatím pilně trénujte s studujte mapu.
 • 26.5.2019 - Evidujeme 7 registrovaných týmů a několik plateb. Po přihlášce Vám dojde na email informace s platebními údaji. Stanovili jsme si minimální počet registrovaných týmů pro uspořádání závodu a to na 30 týmů k 23.6.2019. Pokud by se počet nenaplnil, tak Vám platby obratem vrátíme. Přesto momentálně věříme, že se najdou další odvážlivci a přihlásí se, tak aby se naplnil náš limit a závod se uskutečnil.
 • Závodní mapa bude nakonec z dílny SHOCartu, kterou obohatíme o nějaké detaily. Měřítko bude 1:35 000 a rozměr A2.
   
 • 4.4.2019 - termín pro otevření přihláškového systému posouváme na duben (už se na něm maká). Začínáme s tvorbou mapy, podklady a jejich vyhodnocení již leží v OCADu. Zvažujeme zmenšení formátu mapy na A3 a taktéž odpovídající úpravu měřítka.
 
 • 24.2.2019 - zveřejňujeme definitivní termín a místo konání: v neděli 30. 6. 2019 v LIPOVCE u Rychnova nad Kněžnou, centrum závodu u klubovny místních hasičů, na mapě zde: https://mapy.cz/s/3pgjI
           závodní prostor - SV od centra závodu, podhůří Orlických hor, hluboké údolí, rozhledy a rychlé sjezdy zaručeny
 • 12.2.2019 - otevíráme a připravujeme webové stránky k 4. ročníku MAMUT BIKE-O


 
Ukázky mapy

Ukázky mapy

Spáleniště - výřez.jpg
Šajtava - výřez.jpg
Špičák - výřez.jpg
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Donec vitae arcu. Praesent vitae arcu tempor neque lacinia pretium. Etiam posuere lacus quis dolor. Nullam faucibus mi quis velit. Integer tempor. Class aptent taciti sociosqu ad litora
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one