„Tento projekt je spolufinancován Krá lovéhradeckým krajem“
„Tento projekt je spolufinancován Krá lovéhradeckým krajem“
Mamutí relaxační prostor.
Mamutí relaxační prostor.
Mamuti z Lipovky podporují ORION
Mamuti z Lipovky podporují ORION
Náš Mamut
Náš Mamut
odkaz na naši sekci MTBO
odkaz na naši sekci MTBO
naše matka "zastřešitelka"
naše matka "zastřešitelka"
 • 29.5.2018 - Fíša nám přidal na svůj web mapu pro zakreslování (nahrávání GPS) postupů, tak se trošku snažte a něco odkryjte ze své strategie. Více zde: http://play-map.com/event.php?id=252
 •  
 • 28.5.2018 - Máme po závodech
nakonec dojelo do cíle přesně 60 závodníků, kteří bojovali s nástrahamy mapy a hlavně hodně teplým počasím. V rubrice pod výsledky naleznete poslední oficiální verzi ke stažení. Teď se už čeká na to až se sejdou případné odkazy na úložistě fotek od všech fotografů.

DĚKUJEME VŠEM ZA ÚČAST A PŘÍZEŇ, PŘÍŠTÍ ROK VÁS RÁDI UVIDÍME A SNAD UŽ V TROCHU JINÉ LOKALITĚ.
 • 25.5.18 - Téměř vše je připraveno.
U některých méně početně obsazených kategorií přistupujeme k jejich sloučení. Jedná se o kategorie DD a DD+, z které vznikne pro celkové výsledky jedna kat. a dále MM a MM+
Mapy vám letos nebudeme slepovat. Každý obdrží 2 A3, které se překrývají o 5 mm. K dispozici bude izolepa, kterou si můžete na stolech při rozmýšlení trasy, obě mapy slepit. Záleží na tom co vám bude více vyhovovat.
 
 •  
 • 24.5.18 - Platby - pokud patříte mezi několik neplatících přihlášených závodníků, tak nám peníze na účet raději již neposílejte. Přiřazenou platbu poznáte v seznamu registrovaných, kde bude napsáno "přihláška přijata"
 
 • 23.5.18 - vydali jsme POKYNY, aktualizovali jsme startovní listinu, neboť se nám dohlašujete a to nás těší. Tiskneme a laminujeme startovní čísla.
 • 22.5.18 - MAPY - jdou do tisku - velikost A2 (bude složena ze dvou A3) bude z odolného materiálu pretexu
                        KONTROLY - pro 56 kontrol byly vytvořeny fotopopisy. Snažíme se je nechat udělat ve formě brožury. A5, kterou si strčíte do kapsy a jednoduše se do ní budou zapisovat chybějící údaje z kontrolních bodů.

bodové hodnocení:
100bodů - 2 kontroly
90b - 5x
80b - 3x
70b - 3x
60b - 2x
50b - 9x
40b - 10x
30b - 8x
20b - 7x
10b - 7x
prameny, studánky, křížky, kaple, rozcestníky, smírčí kříž, zvoničky, pivovar, vysílače, pomníky, vrcholy, no bude to maso....
 
 • 14. 5.18 - Mamut se plní přihlášenými týmy či jednotlivci, což nás těší a proto začínáme makat na plno. Na facebookový profil (https://www.facebook.com/events/187106268604645/?active_tab=discussion) jsem přidal pár motivačních a emočních fotek z jihovýchodní části prostoru závodu. Moc se mi tam líbilo. V následujících dnech budou fotky přibývat, protože mám pracovní volno a vyrazím na bajka jak v úterý, tak i ve středu, čtvrtek nebo v neděli. Přihlášených je momentálně 25 týmů. Přihláškový systém jsme otevřeli ještě pro tento týden na stejnou cenovou hladinu jako na počátku, tj. 200,-Kč za osobu.
 • Mapy se budou tisknout již za týden v úterý v Jilemnici na odolný pretex.
 
 • 2.3.2018 - otevíráme stránky 3. ročníku MAMUTA
 
 • Mapa pro letošní závod bude mít trošku netradiční formát. Prostor bude natočen šikmo od JV na SZ. Centrum je situováno va sever mapy. Čímž je patrno, že navštívíte lokality směrem k Žamberku, Letohradu , Ústí nad Orlicí, Řetůvky a okolí Brandýsa nad Orlicí.
 • Budete bloudit v blízkosti hradů (Potštejn, Litice, Žampach, Kyšperk, Lanšperk, Brandýs).
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Donec vitae arcu. Praesent vitae arcu tempor neque lacinia pretium. Etiam posuere lacus quis dolor. Nullam faucibus mi quis velit. Integer tempor. Class aptent taciti sociosqu ad litora
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one