„Tento projekt  je spolufinancován Krá lovéhradeckým krajem“
„Tento projekt je spolufinancován Krá lovéhradeckým krajem“
Mamutí relaxační prostor.
Mamutí relaxační prostor.
Mamuti z Lipovky podporují ORION
Mamuti z Lipovky podporují ORION
Náš Mamut
Náš Mamut
odkaz na naši sekci MTBO
odkaz na naši sekci MTBO
naše matka "zastřešitelka"
naše matka "zastřešitelka"
Vážení sportovní příznivci MAMUTA. Musím vám všem moc poděkovat za přízeň. Právě skončil 2. ročník MAMUTA (Mamut bike orienteering), který byl pro část z vás dvouetapovým závodem. Věříme, že se líbilo netradiční zpestření v podobě nočního prologu. Hlavní závod byl okořeněn trošku těžší variantou hledání kontrol, neboť dost dobře víme, že hledat lampion s kleštičkami je daleko snažší než vyfocený objekt. Smekáme a věříme, že příště dorazíte i se svými kamarády, které řádně posoutěžíte :-)

Nakonec se chceme omluvit za chybu při součtu bodů u kategorie MD, kde jsme omylem započetli body navíc Teamu 360 a díky tomu zvítězili před Domácím násilím. Snad díky jejich týmovému názvu se jich zalekli a v duchu Fair play se přiznali k tomu, že mají neoprávněný náskok. Bohužel vše bylo po ceremoniálu a praví vítězové nám ujeli. Proto je zveme na další ročník Mamuta a darujeme jim GRÁTIS STARTOVNÉ!

Mějte se všichni fajn a někde na závodech na viděnou.
Tým Mamutů z Lipovky
Ps: ani nevíme jaké štěstí na počasí jsme měli, protože to co se děje v této chvíli je opravdu hnus...
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Donec vitae arcu. Praesent vitae arcu tempor neque lacinia pretium. Etiam posuere lacus quis dolor. Nullam faucibus mi quis velit. Integer tempor. Class aptent taciti sociosqu ad litora
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one