„Tento projekt  je spolufinancován Krá lovéhradeckým krajem“
„Tento projekt je spolufinancován Krá lovéhradeckým krajem“
Mamutí relaxační prostor.
Mamutí relaxační prostor.
Mamuti z Lipovky podporují ORION
Mamuti z Lipovky podporují ORION
Náš Mamut
Náš Mamut
odkaz na naši sekci MTBO
odkaz na naši sekci MTBO
naše matka "zastřešitelka"
naše matka "zastřešitelka"
aktuality z pondělí 22.6.2015
O půlnoci byl uzavřen přihláškový systém. To ale neznamená, že se již nemůžete přihlásit. K přihláškám slouží výhradně email sedlakradek@centrum.cz. Do emailu uveďte prosím:
  1. název týmu
  2. jméno a příjmení + datum narození
  3. kategorii
přehled přihlášených týmu najdete stále na webu registrace zde: http://mamut.rogaining.cz/cs/team/list, kde můžete sledovat stav zaplaceného startovného. Poslední platby provádějte max. ve středu dopoledne, tak abychom dokázali platbu zaregistrovat do pátku odpoledne. Případně si raději přivezte výpis z provedené transakce.

O víkendu proběly poslední dolaďovací práce. Projezdili jsme celý prostor a na kole jsme strávily přes 12 hodin. Večer jsme určili bodové hodnocení všech kontrolních stanovišť a zároveň počet kontrol.

aktuality ze dne 7.června 2015
O víkendu jsme opět vyrazili do terénu na bajkách a postupně objížděli všechny možné cesty a necesty, tak abychom vybrali ty nejzajímavější místa v celém prostoru. Teď i sám pan mapař pochopil, že bude hodně těžké navštívit většinu kontrolních míst. Terén je hodně rozličný a v některých místech i dost brutální. Přesto si užijí i MTB turisté, protože jsme kontroly rozdělily do dvou sekcí. První část kontrol bude na jasných, význačných a zajímavých místech bez záludných spletí křižovatek a druhá část kontrol bude v orientačně náročných spletích cest, kterými se bude třeba prokličkovat ke kontrolám.
Už teď tušíme, že se bude moci využít většiny posečených luk. Sice do startu závodu zbývají ještě 3 týdny, ale louky jsou posečeny a těch 20 - 30 cm výšky travního porostu v místech kde se běžně jezdí, nebude naobtíž. Samozřejmě se jedná převážně o louky podél lesů, kde se jezdí zemědělskou mechanizací, nebo zde křižují turistické cesty.
 
vyhlídka

vyhlídka

pramen

pramen

cesta

cesta

vrchol

vrchol

údolí

údolí

vhlídka

vhlídka

pozor na sníh

pozor na sníh

pozor zákruta

pozor zákruta

Kapraď

Kapraď

sjezdík

sjezdík

aktuality ze dne 1.června 2015
První termín přihlášek nám dle propozic závodu vyprší dnes o půlnoci. Vzhledem k tomu, že je spousta z Vás na vážkách nebo jste nám přislíbili účast a nestihli jste se registrovat, tak jsme se rozhodli posunout termín o 14 dnů dále, tj. do 14.6.2015 23:59:59 hod. Je možné, že nestihneme upravit v registrační sekci částku za startovné během pondělí. Proto klidně zašlete částku dle starého termínu (200,-Kč/jednotlivec, resp. 400,- Kč pár).

Přípravy zcela jistě finušují! Máme jasno o cca 30 kontrolních bodech. Maximálně jich přibude ještě 5 a po té budeme v neděli 7.června pořádat zásadní poradu stavitelů a pořadatelů, kde rozhodneme o kontrolních bodech a bodové strategii. Některé poznatky sdělíme na tomto místě právě po této poradě.
Těšíme se na Vás


 
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Donec vitae arcu. Praesent vitae arcu tempor neque lacinia pretium. Etiam posuere lacus quis dolor. Nullam faucibus mi quis velit. Integer tempor. Class aptent taciti sociosqu ad litora
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one