„Tento projekt  je spolufinancován Krá lovéhradeckým krajem“
„Tento projekt je spolufinancován Krá lovéhradeckým krajem“
Mamutí relaxační prostor.
Mamutí relaxační prostor.
Mamuti z Lipovky podporují ORION
Mamuti z Lipovky podporují ORION
Náš Mamut
Náš Mamut
odkaz na naši sekci MTBO
odkaz na naši sekci MTBO
naše matka "zastřešitelka"
naše matka "zastřešitelka"
2.3.2016
Do mapování jsem se zapojil i já, takže mapové dílo bude mít 2 autory. Přesto podíly Pepy bude určitě přes 90%. Díy skvělým podkladům nám práce odsípá!

Prostor Sklenářky nás hodně překvapil. Orienťácká mapa se v této rozsáhlé části neaktualizovala už 17 let a díky této době je pro nás mapaře a bajkery tento prostor hodně zajímavý. Neskutečně nám přeje počasí, takže se dá celkem rychle pokračovat. Pokud byste si mysleli, že chodíme jen po cestách a do porostů nevlezem, tak jste vedle. Mrkněte do ukázky a uvidíte, že to Pepa bere hodně z gruntu....


Náš hlavní kartograf Pepa se pustil do práce a už teď se ukázalo jak velký prostor na něj čeká. V příloze najdete ukázku vyhodnoceného prostoru, s kterým už půjde Pepa do lesa a postupně ho zaplní svojí prací. Teprve až v samotném závěru dojde ke klasifikaci sjízdnosti cest. Předpokládané finále mapy je plánováno na Velikonoce 2016, kdy se začnou i projíždět připravené tratě.
Oproti létu se sjízdnost cest změnila téměř o 50%, takže to bude velký oříšek. Zajímavostí je, že správci lesa začali zpevňovat velké cesty štěrkopískem, který se snaží uválet. Nejspíš nás čeká zimní těžba, která zcela změní charakter některých cest a přibudou i nově vytěžené cesty, které Vám zpříjemní dohledávky.
Každopádně se máte nač těšit :-)
Radek
ukázka new map

ukázka new map

1.fáze mapy

1.fáze mapy

Ukázka vyhodnoceného prostoru
závodní prostor
závodní prostor
Zdelov-98

Zdelov-98

Zdelov_2014.pdf  1.22MB
Zdelov-2014
Zdelov_2013-1.pdf  899.7kB
Zdelov-2013
Velky les_2000.pdf  1.05MB
Velký les-2000
Mírov_2006.pdf  1.83MB
Mírov-2006
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Donec vitae arcu. Praesent vitae arcu tempor neque lacinia pretium. Etiam posuere lacus quis dolor. Nullam faucibus mi quis velit. Integer tempor. Class aptent taciti sociosqu ad litora
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one