„Tento projekt  je spolufinancován Krá lovéhradeckým krajem“
„Tento projekt je spolufinancován Krá lovéhradeckým krajem“
Mamutí relaxační prostor.
Mamutí relaxační prostor.
Mamuti z Lipovky podporují ORION
Mamuti z Lipovky podporují ORION
Náš Mamut
Náš Mamut
odkaz na naši sekci MTBO
odkaz na naši sekci MTBO
naše matka "zastřešitelka"
naše matka "zastřešitelka"
Vítejte na Mamutích stránkách.
Spolek orientačních sportů Mamuti z Lipovky vznikl zápisem do rejstříku subjektů dne 18.8.2015. Více naleznete zde: JUSTICE zároveň nám bylo přiděleno krásné IČ: 04272242. Číslo našeho nového účtu u KB v Rychnově nad Kněžnou je již na světě: 115-1164930217/0100. Teď už jen zaplatit členské příspěvky a podat nějakou žádost na grant a fííííóóóó pěkně do pořádání :-)

Naší první větší akcí bylo uspořádání 1. ročníku cykloturistického závodu MAMUT BIKE ADVENTURE jehož centrum bylo situováno do malebného údolí Divoké Orlice v kempu Vochtánka. Závod se uskutečnil poslední červnovou neděli, tj. 28.6.2015.
Tímto chceme poděkovat všem nadšencům, kteří se zúčastnili a zároveň nám dali najevo, že je třeba pokračovat v uspořádání 2. ročníku. Již teď můžeme říci, že naším dalším cílem je uspořádání 2. ročníku s totožným centrem a termínem první červencové soboty, tj. 2.7.2016. Podrobnější info očekávejte během září 2015.

Dalším velkým počínem našeho klubu je kandidatura na pořádání ČP v MTBO 2016. Věříme, že se sejdeme v dubnu 2016 na dvojzávodě ČP. Vytipovali jsme pro Vás terén v okolí Zdelova a Sklenářky. Hlavní distancí by měl být sobotní závod v Utralongu (jediný za celou sezónu) a nedělní Middle (krátká trať). O podobě současného centra závodu je již definitivně jasno. Je jím areál Sokola Čestice.


Zpět ke vznikajícímu spolku! Momentálně máme 5 aktivních a zároveň zakládajících členů, kteří své zájmy směřují především k široké škále orientačních sportů. Počínaje klasickým pěším OB, pokračující na LOB, Trail, Rogaining a gró činnosti spolku je v sekci MTBO.

Proč MAMUTI?
Nejen, že se jedná o krásné a milé huňaté zvířátko, ke kterému mají všichni úctu. Prostě naše povaha, duše a jiné podobné charakteristiky mají v mnoha společného. A to hlavní motto vlastě přišlo jednoho červencového dne na závodech Veteráncupu loňského roku z ústu Honzy Koblice: ! "Přijeli k nám Mamuti z Lipovky!"

CO OD NÁS OČEKÁVAT?
  • Plánujeme pro širokou OB i neOB veřejnost připravit spousty zajímavých sportovních akcí.
  • Průběžně zde budou informace o naší činnosti z různých OB sekcí
  • Nebude chybět bohatá fotodokumentace
  • Hlavně zde najdete informace k akcím, které teprve vznikly v našich mamutích hlavách a my se jich právě chopili svými choboty :-)
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Donec vitae arcu. Praesent vitae arcu tempor neque lacinia pretium. Etiam posuere lacus quis dolor. Nullam faucibus mi quis velit. Integer tempor. Class aptent taciti sociosqu ad litora
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one